مشاوره

 
 

مشاوره ، به معنای ارایه پیشنهادات و توصیه هایی به شرکت های تجاری در استفاده موثر از منابعی مانند فناوری اطلاعات است. این منابع به منظور برطرف کردن نیازهای تجاری و شغلی آنها می باشد. خدمات مشاوره شامل خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و ترکیب نرم افزارهای مختلف می باشد.

ارایه خدمات مشاوره

ما پیشنهادها و توصیه هایی درباره طرز عملکرد به شرکت های تجاری کرده و از این راه به پیشرفت آنها از طریق دنیای اینترنت کمک می کنیم. ما از طریق خدمات مشاوره به آنها کمک خواهیم کرد تا به اهداف شغلی و تجاری خود دست یابند. سیستم-های فناوری اطلاعات برای شرکت های تجاری توسعه، اجرا و مدیریت می شود. بخش وسیعی از خدماتی که ما ارایه می دهیم، در قالب خدمات مشاوره ای به صاحبان مشاغل و تجار ارایه می شود. این خدمات شامل توسعه نرم افزارهای سفارشی در ارتباط با نیاز و حیطه کاری شرکت ها می باشد. اغلب ابزارهای نرم افزاری برای ترکیب شامل اینترنت، بهینه سازی و بازاریابی از طریق موتورهای جستجو، شبکه ارتباط داخلی، مدیریت محتوا، طراحی صفحات وب، شبکه داخلی خصوصی، تجارت الکترونیک، ترکیب نرم-افزای به منظور راهکارهای و خدماتی برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

سخت افزار

در شرکت رسام، ما مشاوره و خدماتی در ارتباط با سیستم های سخت افزاری مانند سرورها، ایستگاه ها، پرینتر، مودم ها، دیوارهای امنیتی، شبکه ارایه می دهیم، اگرچه سیستم های سخت-افزاری در مقایسه با سیستم های نرم افزاری آن چنان تعویض یا تغییری داده نمی شود، ما همواره راهکارها و مشاوره های سخت-افزاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. بدون توجه به نوع مشکل با خرابی سیستم، تنها با تماس با ما، از نظات، راهکارها و مشورت های ما در این زمینه نیز با هزینه ای اندک بهره مند شوید.

نرم افزار

ما پشتیبانی مناسبی برای انواع مشکلات و نیازهای نرم افزاری شما ارایه می¬دهیم. این پشتیبانی ها شامل نرم افزارهای مرتبط با راه اندازی تا توسعه سیستم مانند، SQL server، سیستم عامل، ضد هک و ... می باشد. همچنین ما قادریم نرم افزارها را با یکدیگر ترکیب کرده و نرم افزار مورد نظر مشتری را طراحی کنیم.

ترکیب و ادغام نرم افزارها

آخرین برنامه های تخصصی می توانند با دقت در محیط های تجاری موجود به گونه ای ترکیب شوند تا بتوانند با انواع مشکلات احتمالی مواجه شوند. متخصصان شرکت ما در بخش نرم افزار، سخت-افزار و نرم افزارهای دیگر می توانند بهترین خدمات ترکیب نرم-افزاری را به مشتریان خود ارایه دهند. از طریق ترکیب نرم-افزاری، خدماتی در زمینه ترکیب سرورها، خدمات مشاوره در شبکه های داخلی، راهنمایی از طریق پیام و موارد مشابه آن ارایه می دهد. همچنین خدمات ترکیب نرم افزاری، پشتیبانی برای شبکه ارتباطات داده ها به منظور بکارگیری در یک محیط ایمن را فراهم می آورد. 

ما با دقت زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین تکنولوژی های مشاوره را برای عملکرد مناسب سازمان ها ترکیب و ادغام می کنیم. ترکیب و ادغامی که توسط یک زیر ساخت تخصصی قوی پشتیبانی می شود، برای ترتیب، توسعه، مدیریت و نگهداری اطلاعات شبکه مهم و ضروری است.