توسعه نرم افزار های سفارشی

 
 

شرکت رسام یکی از شرکت های نرم‌افزاری حرفه ‌ایست و در زمینه ارائه راه‌کارهای مناسب برای توسعه نرم ‌افزارها فعالیت دارد. این شرکت با تکیه بر برنامه نویس های بسیار کارآمد و حرفه ای خود این اطمینان را به مشتران می دهد که همه نیازهای آنها را تامین خواهد کرد.

نرم افزارهای مبتنی بر وب، یکی از سرویس های توسعه نرم‌افزار به صورت تخصصی هستند. نخستین هدف شرکت رسام ارائه خدمات به مشتریان در زمینه توسعه نرم افزارهای کاربردی با قیمت های مقرون به صرفه است. 

برنامه‌های داده‌محور مبتنی بر وب

شرکت رسام، به طور تخصصی در زمینه توسعه و ارئه برنامه‌های داده‌محور مبتنی بر وب فعالیت دارد و می تواند با توجه به نیاز کاربر، مجموعه ای از این نوع برنامه ها را بسازد. ما برای توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر وب، از تکنیک های مرتبط بر موضوع و مولفه های موجود استفاده می‌کنیم. رسام، به عنوان یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات و راه کارهای فناوری، آماده ارائه خدمات به هر نوع شرکتی صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن آنهاست.

طراحی سایت وب 2.0

طراحان سایت شرکت رسام از فناوری نسل دوم طراحی وب سایت، یعنی وب 2.0 برای طراحی سایت استفاده می کنند. سایت های مبتنی بر وب 2.0، علاوه بر کاربرپسند بودن، ویژگی های خاصی نیز همچون بزرگ تر بودن فونت نوشته ها، آیکون های زیبا و سه بعدی، پس زمینه های زیبا، رنگ های غنی و شفاف و طراحی های زیبا دارند.

طراحی و اجرای دیتابیس

متخصصان شرکت رسام، خدمات خوبی در زمینه طراحی و اجرای دیتابیس برای کاربران خانگی و شرکت های تجاری  ارائه می دهند. این کارشناسان، از برنامه های کاربردی مختلف همچون MySQL، Microsoft Access، SQL Server و ... برای ارائه خدمات به کاربران استفاده ی کنند. فریم وورک .NET یکی از زبان های برنامه نویسی پیشرفته است که برنامه نویسان ما از آن برای ارائه خدمات وب به مشتریان استفاده می کنند.

تجارت به تجارت (B2B)

تجارت به تجارت، یکی از تکنیک های تجارت الکترونیک است که معملات تجاری آنلاین بزرگی را رقم می زند. این تکنیک، یکی از روش های اساسی ارتباط میان گروه های تجاری است. هدف استفاده از راهکار تجارت در تجارت، ترویج و گسترش تجارت هاست.

تجارت به مشتری (B2C)

تجارت به مشتری، فعالیتی به منظور تهیه محصولات باکیفیت و خدمات موثر برای مشتریان است. یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده این راهکار، بازاریابی اینترنتی است.  طبقه بندی های مختلف تجارت الکترونیک B2C، شامل واسطه های آنلاین، مدل‌های مبتنی بر تبلیغات، مبتنی بر ارتباطات و مبتنی بر پول هستند.

راهکارهای تجارت الکترونیک

رسام به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات، راهکارهای مناسبی برای تجارت های الکترونیک ارائه می دهد که همه مبتنی بر وب هستند. راهکارهای تجارت الکترونیک شرکت ما، روشی مناسب برای آغاز تجارت های اینترنتی است. کارشناسان رسام همیشه بهترین روش ها و شیوه ها را برای گسترش تجارت به مشتریان خود پیشنهاد می کنند.
راهکارهای تجارت الکترونیک در برگیرنده خدمات توسعه آنلاین، استراتژی های تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک و ... هستند. 

مبادله تجارت در تجارت

مبادله تجارت در تجارت (B2B) روشی برای مبادله اطلاعات میان شرکت های تجاری است. مبادله B2B شکلی از پلتفورم آنلاین است که به داشتن ارتباطات موثرتر بین  فروشنده و خریدار کمک می کند.

به عنوان روشی کارآمد و موثر در روند تجارت آنلاین، می توان B2B را نوعی بازار الکترونیک به حساب آورد. در همین راستا، شرکت رسام راهکارهای تحلیلی مناسبی برای تجارت الکترونیک شرکت های مختلف به منظور افزایش میزان سوددهی آنها ارائه می‌ دهد. این راهکارها بر اساس بهبود روابط شرکت ها با مشتری هایشان شکل گرفته است.

شرکت رسام، خدماتی همچون طراحی وب 2، بازاریابی از طریق موتورهای جست‌وجو (SEM)، بهینه سازی موتورهای جست‌وجو (سئو)، راهکارهایی برای تجارت الکترونیک، مبادلات تجارت در تجارت و تحلیل های تجاری به کاربرانش ارائه می¬دهد. رسام با ارائه خدمات و معرفی روش های مناسب همچون B2B  و B2C سازگار و جامع در ارتباط با نیازهای شغلی مشتریان، آنها را برای داشتن فرصت-های تجارتی سودآور یاری می رساند.