آنیکس-کلینیک نرم افزارمطب و کلینیک های پزشکی

 
 

نرم افزار الکترونیکی پزشکی آنیکس-کلینیک، یک نرم افزار جامع پزشکی است که برای مدیریت مدارک پزشکی تخصصی با قابلیت دسترسی آسان طراحی شده است و دارای قابلیت های ذخیره سازی و ارائه سوابق بیمار به صورت خودکار میباشد.

توسط این نرم افزار پزشکی، پزشکان میتوانند به تمامی گزارش ها اعم از گزارشهای بالینی و تجاری یا گزارش سلامتی بیماران به سهولت دسترسی پیداکنند. این مجموعه راهکاری است قدرتمند، انعطاف پذیر و کارآمد که در راستای مراقبت از بیماران و پیچیدگی گردش کار در سطح وب می باشد.

نرم افزار یکپارچه پزشکی که جوابگوی نیازهای کلینیک شما است

نرم افزار آنیکس-کلینیک دارای قابلیتها و راهکارهای کاملی از قبیل، بازیابی کامل سوابق بیمار، گردش کار و عملیات های بالینی، برنامه ریزی، پیام رسانی ثبت مراجعات، پیشرفت کار تاییدیه آنلاین مراجعین واجد شرایط، چارت سوابق بیمار و صدور صورتحساب های پزشکی است.

پزشک میتواند با مراجعه به این نرم افزار به برنامه ها، بازیابی پیام ها، انجام امور روزانه و گزارش سوابق بیماران دسترسی داشته باشد. یکی از گزینه هایی که محصول ما را انحصاری می سازد این است که پزشک قادر است برنامه کار روزانه و همچنین فعالیت های بالینی را خود مدیریت نماید.

روش کار چگونه است؟

پزشک می تواند برای جمع اوری سوابق بیمار، رسیدگی به شکایات، انتخاب نوع درمان و همچنین تعیین سطح درمان یک لیست مخصوص تهیه نماید و برای اطمینان از دقیق بودن، ان را به بخشهای دیگر ارجاع نماید. همچنین از درست بودن صورتحساب اطمینان حاصل کند. ازویژگی های این نرم افزار جامع پزشکی، برنامه ریزی های کامل پزشکی، گزارش های سیستمی، مدیریت حساب بیمار، صدور صورتحساب های نهایی پزشکی و قابلیت نظارت بر باز پرداخت بیماران را میتوان بر شمرد.
اپراتورها به تمام ابزارهای مورد نیاز برای پیشبرد مدیریت بهینه عملیات و بهبود جریان نقدینگی مجموعه، در جهت بهبود ارائه خدمات به مشتریان دسترسی دارند.

پزشکان نرم افزار ما را انتخاب می کنند زیرا پزشکان نرم افزار ما را استفاده می کنند.

این نرم افزار زمانی موثر خواهد بود که از تمام قابلیتهای هر بخش از این نرم افزار در کلینیک شما استفاده شود. آنیکس-داک نرم افزار جمع آوری سوابق پزشکی به صورت الکترونیک است که پزشکان جهت کمک به عملکرد پزشکی شان آن را خریداری می نمایند.

نرم افزار ما موثر میباشد

طراحی الگوی انعطاف پذیر این نرم افزار به کاربران اجازه میدهد تا دقیقا آنچه را که یادداشت می کنند و در آزمایشات به آن نیاز دارند به مرحله اجرا درآورند. این نمودار و چارت های بسیار دقیق و سریع بهترین راهکار ماست. 

ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم و به حرفهای آنها گوش میدهیم

بسیاری از ویژگی ها جدید این نرم افزار، برگرفته از ایده های مشتریان کنونی ماست. برخی فقط ترفندهای کوچکی به منظور بهبود کارایی هستند، در حالیکه بقیه ویژگی هایی کاملا جدید هستند که برای تکمیل و طراحی کلی به نرم افزار الکترونیک سوابق پزشکی افزوده شده اند.

نرم افزاری با قیمت مناسب و کارایی بالا

کارایی بالا از ویژگی های نرم افزار ماست که بهترین و موثر ترین عملیات پزشکی را با بهترین قیمت امکان پذیر می سازد.

ایمن و قابل اطمینان

در مراحل اولیه این نرم افزار به SQL امن برای بایگانی پرونده بیماران طراحی شده است. گزینه کلمه عبور، دسترسی های محدود و حسابرسی های به موقع در این برنامه به گونه ای برنامه ریزی شده اند تا بتوان از امنیت و محفوظ بودن اطلاعات پزشکی شما اطمینان حاصل نمود.

انعطاف پذیر

این نرم افزار یکی از کاملترین و انعطاف پذیر ترین بسته های موجود در بازار است. الگو ها و سایر موارد محتوایی این نرم افزار توسط پزشکان متخصص و مجرب طراحی و کنترل شده است.

دسترسی به سوابق بیماران

 از طریق شبکه داخل سوابق پزشکی کاملا در دسترس آن دسته از کاربرانی است که مجوز استفاده از نرم افزار را دارند. بجای مرور کردن یادداشت ها و سوابق کاغذی، تمامی سوابق پزشکی قابل اسکن هستند و به سرعت می توان از آنها استفاده کرد.

کاربری آسان

این نرم افزار با طراحی هوشمندانه " کلیک و اشاره ""point-and-click" سریعا توسط پزشکان و کارکنان بخش پزشکی مورد تایید قرار گرفت.


کارایی بالا

نرم افزار آنیکس-داک کارهای تکراری مانند نامه نگاری ها، دستورالعمل های مربوط به بیمار، صورت حساب و سایر موارد را درکوتاه ترین زمان امکان پذیر می سازد.

بدون استفاده از کاغذ

نرم افزار یکپارچه –پیپرلس- که تحت وب/مرورگر می باشد از بخشهای متعددی تشکیل شده است. این بخشها شامل نوبت دهی، سوابق پزشکی الکترونیک، برنامه ریزی الکترونیک و نرم افزار صدور صورتحساب می باشد.

مزایای اصلی

 • تحت وب – تحت جستجوگر
 • 100% بی نیاز از کاغذ
 • استفاده پزشک از قلم نوری حین ویزیت و نوشتن نسخه بیمار
 • کاملا یکپارچه و قابل تنظیم
 • کاهش زمان انتظار بیمار
 • صدور صورتحساب دقیق و سریع در زمان ترخیص بیمار
 • بهبود در مدیریت اموال
 • امکان ثبت و چاپ فاکتور، پیش فاکتور و نرم افزار مالی
 • بیمارستانها میتواند با شیوه ای نوین و مقرون به صرفه به کار خود ادامه دهند.
 • سوابق الکترونیکی بیمار اعم از سوابق بالینی و مالی در دسترس است.
 • به پزشکان و مدیران در گرفتن تصمیمات حیاتی کمک میکند.
 • همچنین بهبود نتایج حاصله و تجربه ای نوین برای بیماران
 • دسترسی فوری به سوابق بیمار در هر کجا که اطلاعات داده شده باشد.
 • بررسی عدم تداخلات داروئی و آلرژی
 • تجویز و مشاهده اطلاعات و نتایج آزمایشات از طریق اینترنت
 • یادگیری و استفاده آسان
 • واکنشی- قابلیت نصب بر روی هر سیستم تحت وب
 • انبارداری و کنترل موجودی انبار ویژه پزشکان

 

اطلاعات مربوط

 • برآورد هزینه های جراحی

  با ماژول برآورد هزینه های درمانی می توانید قیمت ها را ثبت کنید، اسناد حسابداری را با پست الکترونیکی ارسال نمایید، فهرست برآورد هزینه ها و مبلغ قابل پرداخت بیمار را در فایل...

 • پذیرش یا ثبت نام بیماران

  با استفاده از ماژول ثبت اطلاعات بیماران آنیکس-کلینیک، مرکز بهداشتی و درمانی می تواند اطلاعات جامع و تفصیلی بیماران شامل اطلاعات شخصی، بیمه، شماره های تماس، تاریخ وتعداد مراجعات،...

 • پنل اختصاصی بیماران

  با استفاده از این نرم افزار روند پذیرش بیماران آسان و ثبت و دسته بندی اطلاعات آنان ارزان تر و با دقت بیشتری انجام می شود. بیماران هم می توانند اطلاعات شخصی خود را بدون نیاز به...

 • تماس با بیمار و پیگیری آن

  این ابزار با یاد آوری و در دسترس قرار دادن اطلاعات مورد نیاز بیماران و پیگیری های به موقع و موثر در ارتباط با آنان، موجبات رضایت بیماران را بیش از پیش فراهم کرده و بر میزان موفقیت ...

 • گزارش نویسی

  ارزیابی عملکرد تخصصی و امور مالی، ثبت زمان مراجعه بیماران، گزارش مالی و ارزیابی عملکرد تخصصی و امور مالی، ارسال یا ذخیره سازی گزارش به منظور مشاوره و تحلیل های بعدی در قالب PDF...

 • مهم ترین مزایای آنیکس-کلینیک

  آنیکس-کلینیک، پلت فورم یا سیستم عامل تلفیقی مبتنی بر cloud است که از مهم ترین مزایای آن می توان به افزایش میزان کارآیی سیستم و درآمد، بهینه سازی در تصمیم گیری، کنترل و تامین امنیت ...

 • ویزیت یا ملاقات با پزشک

  با استفاده از نرم افزار آنیکس-کلینیک هر یک از مراحل مرتبط با ویزیت بیمار اعم از ثبت نام و تعیین تاریخ مراجعه، پذیرش بیمار یا ثبت اطلاعات دریافتی، مراجعه و خروج بیمار از اتاق...