CMS - چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

 
 

یا برای استفاده از سیستم مدیریت محتوا به دنبال کمک هستید؟ اگر محتوای وب شما، تصاویر، متن، فیلم و یا هر چیز دیگری باشد، ابزار سیستم مدیریت محتوا کنترل کاملی را برای ایجاد صفحات وب در اختیار شما قرار می دهد. ما راه حل بسیار خوبی را با توجه به سیستم مدیریت محتوایی مورد نیاز شما جهت مدیریت روابط آنلاین شما با شرکاء و کارمندانتان ارایه می کنیم.

در صورت نیاز شما، ما این آمادگی را داریم تا صنعت شما را تحلیل کرده و مطالعات تحقیقاتی را روی کسب و کار شما سرعت بخشیم و همچنین شما را قادر می سازیم تا رقبای خود در بازار بشناسید. سیستم مدیریت محتوای ما می تواند مشکلات بزرگ را برطرف کرده و همچنین قادر است پیشنهادهایی برای اجرای مدیریت محتوا ارایه دهد. عملکردهای یک سیستم مدیریت محتوا می تواند به چهار دسته تقسیم شود:

 1. توسعه محتوا 
 2.  مدیریت محتوا 
 3.  انتشار 
 4. ارایه

 شرکت رسا همیشه این آمادگی را دارد تا در تمام این چهار عملکرد شما را یاری کند. در قسمت توسعه محتوا نیز ما قادریم در تمام مراحل که شامل بدست آوردن محتوا، جمع آوری محتوا و ایجاد محتوای جدید می-شود، شما را یاری دهیم.

در مدیریت محتوا، کارشناسان و متخصصان ما با برنامه ریزی دقیق، شخصی سازی، تمرکز در موقعیت ویژه، گزارش دادن، حفظ و نگهداری، تهیه نسخه پشتیبان، امنیت و مکان سرور، عمل می کنند. با امکاناتی که ما در قسمت انتشار در وب داریم، به شما این اطمینان را می دهیم که صفحات وب با کل سیستم اینترنت سازگاری داشته و یک استاندارد خیلی بالایی از شکل ظاهری را برای شما ارایه دهد. توسط سیستم مدیریت محتوا، میتوانیم تعداد زیادی از ویژگی¬ها را به منظور بالا بردن کیفیت و کارایی سایت، فراهم کنیم. شرکت رسام در بکارگیری ترفندهایی به منظور جستجوی واژه های کلیدی به عنوان بخشی از سیستم مدیریت محتوا تخصص بسیار زیادی دارد.

اگر قصد داشتید نرم افزار مدیریت محتوا را خریداری کنید، باید نسبت به عوامل زیادی مانند، مقیاس پذیری، ویژگی های از پیش طراحی شده و گسترده، ویژگی بروز رسانی، امنیت بالا، مشکلات کم نرم افزاری، عملکرد بالا، استفاده بهتر، قابلیت ترکیب شدن، پشتیبانی خارجی، منابعی برای گسترش عملکردهای دیگر، هزینه پایین، اسناد فنی، راهنما استفاده از برنامه برای کاربر، مطابقت با استانداردهایی مانند W3C و غیره باید توجه داشت. اگر ایده خیلی زیادی درباره این عوامل ندارید، ما به شما کمک خواهیم کرد. قبل از پیاده سازی یک سیستم مدیریت محتوا، باید اطمینان داشته باشید که این سیستم را با نیاز شرکت خود تنظیم کنید.

شما می توانید بعضی از امکانات سیستم مدیریت محتوا را به منظور عرضه در بازار، استفاده کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا این امکانات را به صورت بسیار موثر به کار بگیرید. امکانات کمک کننده ای که برای بازاریابی شما وجود دارد، مدیریت و انتشار اطلاعات، تجارت آنلاین، مدیریت دانش، مدیریت اسناد، تغییر مکان فرآیندهای تجاری در وب، انتشار سیستم های تجاری، ورود به سیستم مدیریت محتوا از شبکه، تعامل با جامعه، چه کارمند، مشتری و یا تهیه کننده، شرکای تجاری، مهندسی فرآیند تجاری، قابلیت ارایه خدمات، می ¬باشد.
شما می ¬توانید در هر زمانی با ما در تماس باشید. شرکت رسام این آمادگی را دارد که در خرید، اجرا و نگهداری یک نرم¬افزار مدیریت محتوا در کنار شما باشد.

 

اطلاعات مربوط

 • سیستم مدیریت محتوا

  سیستم مدیریت محتوا، یک سیستم نرم افزاری است که برای مدیریت محتوای سایت استفاده می شود. این سیستم همچنین برای طراحی قالب و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم مدیریت...

 • تکنولوژی سیستم مدیریت محتوا

  سیستم مدیریت محتوا، برنامه ای قدرتمندی است که برای مدیریت محتوای وب سایت مهم و ضروری است. از طریق سیستم مدیریت محتوا، بروز رسانی و ویرایش محتوای یک سایت در کوتاه ترین زمان امکان...

 • عناصر سیستم مدیریت محتوا - CMS

  عناصر اصلی که در یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می شوند، وب سایت ها، صفحات اول سایت ها، صفحه محتوای استاندارد، لینک های صفحات، منوها، کتاب مهمان، فرم ها، نقشه سایت ها، مکان جستجو،...