تکنولوژی سیستم مدیریت محتوا

 
 

شرکت رسام در تمام زمینه‌های وب، راهکاری بسیار مناسبی برای شما فراهم خواهد کرد. ما می کوشیم تا در طراحی صفحات وب و خدمات خود نهایت کیفیت را در سطح استانداردهای جهانی ارایه کنیم. ما در طراحی صفحات وب و خدمات وب، طرح‌ها و ایده‌های استثنایی را متناسب با نیاز مشتریان پیشنهاد می‌کنیم. به عنوان بخشی از خدمات وب، خدمات توسعه محتوا را در اختیار شما قرار می دهیم. هدف و آرمان اصلی ما، جلب رضایت تمام مشتریان با فراهم کردن بهترین راهکارهایی است که تمام نیازهای کاری شما را برآورده سازد.    

سیستم مدیریت محتوا، برنامه ای قدرتمندی است که برای مدیریت محتوای وب سایت مهم و ضروری است. از طریق سیستم مدیریت محتوا، بروز رسانی و ویرایش محتوای یک سایت در کوتاه ترین زمان امکان می پذیرد. سیستم مدیریت محتوا همچنین دارای ویژگی‌های ویرایشی مناسب و کنترل امنیتی می باشد.

توسعه : مدیریت محتوای وب، دارای سبک طراحی وب 2، نوشتن عناوین و تگ‌ها برای هر صفحه، قابلیت تشخیص واژه‌های کلیدی برای گالری عکس، بلاگ، فیلم و یک طراحی بخش Admin برای اضافه نمودن و بروز رسانی اطلاعات مربوط، می باشد.

طراحی به سبک وب 2 : ما در طراحی سایت‌های فوق العاده با استفاده طراحی و سبک وب 2 تخصص داریم. سبک وب 2 آخرین روند در تکنونولوژی و طراحی صفحات وب می باشد. این نوع طراحی بواسطه ویژگی‌های طراحی جذاب و امکانات بی نظیری مانند به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تعامل با کاربر، استفاده زیادی در طراحی وب سایت دارد.

عناوین، و قابلیت تشخیص واژه‌های کلیدی برای گالری عکس، بلاگ، فیلم: به عنوان بخشی از سیستم مدیریت محتوا، به منظور قرار گرفتن سایت شما در رتبه بالا هنگام جستجو در موتورهای جستجو، ما فرآیند بهینه سازی و تشخیص واژه‌های کلیدی و تگ‌ها را در دستور کار خود قرار می¬دهیم. تگ‌هایی که برای تشخیص عناوین و واژه‌های کلیدی، گالری عکس و فیلم‌ها نوشته می شود، کاربران را قادر می سازد تا به سادگی به محتوای سایت شما دسترسی داشته باشند. 

بهینه سازی موتورهای جستجو مبتنی بر اصول سئو : سیستم مدیریت محتوای ما از لحاظ جستجوی اینترنتی، مطابق با اصول SEO طراحی شده است. سیستم مدیریت محتوایی که با اصول SEO طراحی شده باشد، در ترافیک وب سایت شما تاًثیر فراوانی خواهد داشت.

با تکنولوژی سیستم مدیریت محتوا، ما بخش Admin را برای آپلود ساده تر اطلاعات در سایت طراحی کرده ایم. اطلاعات آپلود شده می -توانند طبق نیازهای کاربر آپلود شوند.

قالب سایت : سیستم مدیریت محتوایی که ما طراحی می کنیم، قابلیت اجرا در هر قالبی را دارد. برای طراحی بهترین وب سایت در گروه خود، ما از برنامه‌های نرم افزاری بسیار حرفه ای استفاده می -کنیم. کارشناسان ما دانش و تخصص زیادی در  نرم افزارهای مختلفی مانند ASP.NET، ADO.NET، C#، SQL SERVER ، JOOMLA، PHP و MYSQL دارند.

طراحی وب سایت فرآیندی است که نیاز به مدیریت قوی و بسیار خوب دارد. سیستم مدیریت محتوا، ابزار قدرتمندی را ایجاد می کند که محتوای وب را با کیفیت بسیار بالا و به سرعت ارایه می کند. شرکت رسام، راهکاری مدیریت محتوا را با هزینه‌های مناسب در اختیار شما قرار می ¬دهد.

 

اطلاعات مربوط

  • سیستم مدیریت محتوا

    سیستم مدیریت محتوا، یک سیستم نرم افزاری است که برای مدیریت محتوای سایت استفاده می شود. این سیستم همچنین برای طراحی قالب و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم مدیریت...

  • عناصر سیستم مدیریت محتوا - CMS

    عناصر اصلی که در یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می شوند، وب سایت ها، صفحات اول سایت ها، صفحه محتوای استاندارد، لینک های صفحات، منوها، کتاب مهمان، فرم ها، نقشه سایت ها، مکان جستجو،...