نقش ما در طراحی شبکه اجتماعی آنلاین

 
 

شرکت رسام یکی از شرکت های خدماتی بسیار کارآمد در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات کاربردی فناوری است. شرکت ما – رسام – بهترین راه حل ها را در زمینه نرم افزار و وب در اختیار کاربران قرار می دهد. ما با تکیه بر خدمات جامعی که داریم همه نیازمندی های شرکت ها را - در زمینه فناوری - بر طرف می کنیم.

ایجاد شبکه اجتماعی آنلاین یکی از خدماتی است که ما برای شرکت ها و تجارت های مختلف انجام می دهیم. از آنجا که شبکه های اجتماعی آنلاین یکی از بهترین ابزارهای معرفی و افزایش ترافیک وب سایت هاست، ما به کاربران توصیه می کنیم برای بیزینس خود چنین شبکه ای را راه اندازی کنند.

شبکه های اجتماعی قابلیت های فراوانی دارند. از جمله آنها می توان به اشتراک گذاری اطلاعات را نام برد. شرکت های موفق برای معرفی و همراه کردن تعداد زیادی کاربر با خود، از این ابزار استفاده می کنند. شرکت رسام نیز با داشتن نیروهای برجسته و کارآمد، می تواند مناسب ترین شبکه اجتماعی مرتبط با شغل شما را برایتان راه اندازی کند. این شبکه ها به خصوص برای آن دسته از مشاغلی که تولیدکننده و فروشنده محصولات خود هستند، بسیار مناسب است. زیرا از این طرق می توانند محصولات خود را با مشخصات، عکس و قیمت در این شبکه ها معرفی و با دیگران به اشتراک بگذارند.

طراحان و برنامه نویسان شرکت رسام، بهترین و کاربرپسندترین شبکه اجتماعی را برای کاربر می سازند. باید توجه داشته باشید همه خدمات ما بر اساس فناوری های وب دو استوار هستند. همان طور که شاید بدانید، سایت های مبتنی بر وب دو امکانات بسیاری دارند و از جمله آنها می توان به بزرگ تر بودن فونت ها، مرکز محور بودن ستون های سایت، منوهای ساده، رنگ های زنده و عمیق، کلیدهای سه بعدی و طراحی های زیبا اشاره کرد. کارشناسان شرکت رسام برای ساخت شبکه اجتماعی آنلاین از مواردی همچون اضافه کردن متادیتا، تیتر، استفاده کردن از کلمات کلیدی مناسب، عکس، ویدئو، بلاگ و گروه بندی های مختلف استفاده می کنند.

همه این موارد بهعلاوه داشتن شبکه اجتماعی آنلاین، به افزایش ترافیک سایت کمک شایانی می کنند.

به منظور ارتقا تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی آنلاین، شرکت رسام از زبان های مختلف برای نوشتن کدهای این سایت ها استفاده می کنند. از جمله باید به پلتفورم های مختلف دات‌نت همچون سی‌پلاس، ASP.NET، ADO.NET  وپلتفورم جوملا اشاره کرد. SQL Server نیز به عنوان دیتابیس برای فریم‌ورک های دات‌نت استفاده می شود. جوملا در واقع سیستم برنامه کاربردی وب و مدیدیت محتواست. زبان برنامه نویسی PHP و دیتابیس MySQL هم برای نرم افزارهای مبتنی بر  وب استفاده می شوند.  سیستم مدیریت محتوی سئو نیز URLهای و صفحهه های وب را با رعایت اصول سئو به منظور افزایش ترافیک سایت، کنترل می کند.

این روزها، شبکه اجتماعی در افزایش ترافیک سایت و بیشتر کردن کاربران آن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. سرویس شبکه اجتماعی، همه نیازهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی کاربران را برطرف می کند. به همی ن منظور شرکت ما – رسام – به شما کمک می کند تا با افراد مختلف در زمینه های شغلی متفاوت ارتباط برقرار کنند. در ضمن اینکه، خدمات پشتیبانی مشتری ما نیز همیشه آماده پاسخ‌گویی به سوالات شماست. 

اطلاعات مربوط

  • شبکه اجتماعی

    همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، شبکه اجتماعی آنلاین، سرویسی برای برقراری ارتباط با افراد مختلف در سراسر دنیاست. با کمک وب سایت های اجتماعی آنلاین، کاربران می توانند علاوه بر...

  • بازاریابی شبکه اجتماعی

    هدف شرکت رسام تهیه راه حل های مناسب برای بالا بردن رتبه و افزایش ترافیک سایت کاربران است. این شرکت با امکانات جامع و کاملی که دارد، همه نیازمندی های کاربران را در زمینه افزایش...