بازاریابی شبکه اجتماعی

 
 

شرکت رسام یکی از بهترین شرکت های خدماتی کارآمد در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات کاربردی است. این شرکت، بهترین راه حل ها را در زمینه نرم افزار و وب در اختیار کاربران قرار می دهد. رسام پاسخگوی همه نیازمندی های شرکت ها در زمینه فناوری است.

 یکی از خدمات شرکت رسام، ساخت و ارائه شبکه اجتماعی آنلاین برای شرکت های با زمینه های کاری مختلف  است. از آنجا که این روزها، شبکه های اجتماعی کاربران بسیاری در سراسر جهان دارند، به کاربران توصیه می‌کنیم برای سایت خود و به منظور افزایش ترافیک آن شبکه اجتماعی آنلاین راه اندازی کنند. طراحان و برنامه نویسان شرکت رسام، بهترین و کاربرپسندترین شبکه اجتماعی را بر اساس فناوری های وب دو،  برای کاربر می سازند.

بازاریابی موتور جست‌وجو (SEM)

بازاریابی موتور جست‌وجو، کاربران بسیاری را به خود جلب می کند و باعث افزایش ترافیک سایت می شود. این نوع بازاریابی مراحل مختلفی دارد. نخستین مرحله آن مربوط به رعایت اصول سئو است. سئو شامل ثبت نام سایت در فهرست راهنما، بهینه سازی صفحه وب و تحلیل تبلیغات و هزینه کردن بر اساس هر کلیک کاربر است.
دیگر مراحل SEM بعد از SEO قرار دارند. تبلیغات پولی، استراتژی SEM، گزارش تحلیل ترافیک، تبلیغات و هزینه کردن بر اساس هر کلیک کاربر، گزارش تحلیل موقعیت و گزارش ROI و مراحل مختلف دیگر بازاریابی موتور جست‌وجو هستند.

شرکت رسام با تکیه بر سال ها تجربه و تحقیق در این زمینه، سرویس بازاریابی موتور جست‌وجوی بسیار کارآمدی را برای شما طراحی و تولید می کند. ما از کارشناسان برجسته خود که اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه دارند، استفاده می کنیم.

بهینه سازی موتور جست‌وجو (SEO)

بهینه سازی موتور جست‌وجو یابه اصطلاح سئو، روشی برای تهیه محتوی مناسب برای وب سایت است. نوشن محتوی بر اساس اصول سئو باعث افزایش ترافیک سایت و بالا رفتن رتبه آن در نتیجه جست‌وجوهای موتورهای جست‌وجو همچون گوگل، یاهو،  MSN و ... است. از آنجا که دو جست‌وجوگر یاهو و گوگل کاربران بسیای دارند، اصول سئو بر قوانین خاص آنها فوکوس دارد. به طور مثال، بهینه سازی سایت بر اساس سئوی گوگل یا سئوی یاهو صورت می گیرد.
رسام که در این زمینه دستی بر آتش دارد و جزو شرکت های موفق به شمار می رود، می تواند محتوی مناسب و مملو از کلمات کلیدی لازم را برای شما تهیه کند. این کار نه تنها منجر به بالا آمدن رتبه شما در نتیجه جست‌وجوها می شود، بلکه به فروش بیشتر محصولاتتان نیز کمک می کند.

بوک مارک

بوک مارک کردن یکی از ابزارهای مناسب برا ی تبلیغ سایت هاست. با توجه به تجربه و تبحر کارشناسان ما – شرکت رسام – می توانیم این سرویس را در وب سایت شماراه اندازی کنیم. بوک مارک کردن، امکان ذخیره، مرتب سازی، دسته بندی، جست‌وجو، رتبه دادن و نوشتن نظر  را به کاربر می دهد. همه این مراحل به صورت سازمان یافته و سیتماتیک صورت می گیرند.

ثبت نام شرکت در کتاب های راهنمای آنلاین

ثبت نام شرکت در کتاب های راهنمای آنلاین یکی از روش های کارآمد برای زیاد کردن تعداد بازدیدکننده های سایت است. با معرفی شرکت به این دایرکتوری ها، در واقع لینک های فراوانی را به سایت خود راهنمایی می کنید. کارشناسان شرکت رسام، با رعایت اصول سئو در تهیه محتوی و همچنین ثبت نام شرکت شما در کتاب های راهنمای آنلاین، رتبه سایت را در نتیجه جست‌وجوها بالا می‌برند.

قراردادن نام شرکت در دایرکتوری ها معتبر علاوه بر افزایش ترافیک سایت، باعث بالا آمدن رتبه سایت در نتیجه جست‌وجوها، بهره بردن از لینک های یک طرفه به سایت و افزایش تعداد کاربران و بازدیدکننده ها خواهد شد. شرکت رسام می تواند همه این کارها را به بهترین نحو برای شما انجام دهد.

 

اطلاعات مربوط

  • شبکه اجتماعی

    همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، شبکه اجتماعی آنلاین، سرویسی برای برقراری ارتباط با افراد مختلف در سراسر دنیاست. با کمک وب سایت های اجتماعی آنلاین، کاربران می توانند علاوه بر...