مهم ترین مزایای آنیکس-کلینیک

 
 

تعهد ما در طراحی نرم افزاری زیبا و خلاق، آنیکس-کلینیک را منحصر به فرد ساخته است. برخلاف سیستم های دیگر، آنیکس-کلینیک کارآیی وب سایت های مورد استفاده در اداره مرکز درمانی  را مانوس می سازد . این نرم افزار برای به حداکثر رساندن قابلیت های سیستم، طراحی شده است. آنیکس-کلینیک به کم ترین کلیک کردن و باز و بسته شدن صفحه نمایشگر نیاز دارد و امکان انجام دادن وظایف مختلف و رفت و برگشت های متعدد صفحات - بدون از دست دادن آن ها - را فراهم می کند.

با استفاده از نرم افزار آنیکس-کلینیک و ساده شدن کارها، میزان بهره وری مرکز درمانی افزایش چشمگیری خواهد داشت. همچنین، انجام دادن فعالیت ها در هر زمان و هرمکان (با مرورگر مورد نظرتان) با یک رایانه شخصی، مک بوک یا تلفن همراه را ممکن می سازد .

پلت فورم یا سیستم عامل تلفیقی مبتنی بر cloud

از آن جا  که آنیکس-کلینیک تلفیقی به هم پیوسته از گزارش ها، جداول و پورتال بیماران را عرضه می کند، برای رفع همه نیازهای اجرایی، کلینیکی و مالی خود فقط یک راه در اختیار شما قرار دارد. با بکار گیری راه حل منسجم و یکپارچه برگرفته از روش ابری cloud لازم نیست درگیر مشکلات ناشی از پرداخت هزینه های گزاف و استفاده از سیستم های متعدد شوید. همچنین از آن جا که فقط با یک فروشنده در تماس هستید، دسترسی به خدمات پشتیبانی آسان خواهد بود.

افزایش میزان کارآیی سیستم

آنیکس-کلینیک میزان بهره وری سیستم را با کاهش مدت زمانی که صرف انجام امور اجرایی و حسابداری می شود، افزایش خواهد داد. وقتی که فعالیت های متداول مرکز پزشکی شما به صورت خودکار در بیاید، می توانید با تمرکز بیشتری به کارهای خود بپردازید. به علاوه ، با وجود دامنه گسترده برای ذخیره سازی فایل ها از پذیرش بیماران گرفته تا صورتحساب ها، همه امور مرکز پزشکی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

افزایش میزان درآمد

آنیکس-کلینیک به شما کمک می کند تا بتوانید بیماران بیشتری را پذیرش کنید و بر میزان در آمد خود بیفزایید. با سیستم تهیه جدول زمان بندی مراجعه بیماران و یاد آوری زمان مراجعه، از تعداد بیماران غایب کاسته می شود. همچنین، مراحل صورتحساب نویسی هم به آسانی طی شده و خطاهای محاسباتی به حداقل خواهد رسید. بدین ترتیب می توانید با سرعتی بیشتر در آمد بیشتری کسب کنید.

بهینه سازی تصمیم گیری ها

تحلیل گرهای پیشرفته نرم افزار آنیکس-کلینیک عملکرد اجرایی، کلینیکی و مالی شما را با دقت تحت نظر دارد. در حالی که گزارش های روزانه ی موجود در تحلیل گر امکان سنجش عملکرد را به راحتی فراهم کرده است و موارد نیازمند به پیشرفت و تغییر را خاطرنشان می سازد. داشبوردهای تلفیقی  به سرعت عملکرد شما را ارزیابی می کنند و با گزارش های به روز و مشروح می توانید به راحتی اطلاعات به دست آمده را در تصمیم گیری های خود بکار گیرید.

از آغاز راه همراه و پشتیبان شماست

خدمات تیم تخصصی ما به سادگی و آرامی تغییرات لازم برای بکارگیری آنیکس-کلینیک را در سیستم شما ایجاد می کند. این تیم باتجربه به شما کمک می کند تا سیستم خود را به روش ابریcloud  مورد استفاده قرار دهید. همچنین، سیستم را به گونه ای طراحی می کند تا بتوانید صورتحساب هایی خاص تهیه نمایید. از آن جا که نرم افزار ما مبتنی بر cloud است دیگر نیازی به خریداری سخت افزاری دیگر نخواهد بود و مدت زمان لازم برای انجام امور به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

تامین امنیت اطلاعات بیماران
 
همه ی اطلاعات ثبت شده در آنیکس-کلینیک بلافاصله قابل دستیابی است. نیازی به تحویل دادن پرونده پزشکی به بیمار یا بایگانی ندارید. اطلاعات موجود کد گذاری شده و فقط برای افراد مجاز قابل دستیابی است. نقش هر کاربر در مرکز پزشکی میزان دسترسی وی به اطلاعات را تعیین می کند.

کاهش دوباره کاری ها

از طریق اعمال استانداردهای مربوط به ثبت اطلاعات و اسناد، آنیکس کلینیک صحت اطلاعات ذخیره شده را تضمین می کند. با وجود این نرم افزار همه روند های متوالی کنترل دقت و صحت اطلاعات کوتاه خواهد شد. همچنین، با کمک ماژول بارزسی می توان میزان دقت هریک از مسئولان پذیرش را اندازه گیری  کرده و با همکاران دیگر مقایسه نمود.

خودتان اطلاعاتتان را کنترل کنید
 
اگرچه آنیکس-کلینیک اطلاعات مرکز پزشکی شما را در اختیار دارد و از آن ها محافظت می کند،  با این وجود کنترل کامل همه ی آن ها در دستان شماست. شما می توانید هر زمان و در هرمکانی به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. همچنین، می توانید اطلاعات مورد نظر خود را ارسال، دانلود یا جا به جا کنید به طوری که هیچ خطری بانک اطلاعاتی شما را تهدید نکند. به جرات می توان هظهار داشت که آسان تر و ایمن تر از این روش برای ارتباط دادن چند فرد با چند مطب یا کلینیک، برای ارائه ی بهترین خدمات به بیماران  وجود ندارد.

 

اطلاعات مربوط

 • برآورد هزینه های جراحی

  با ماژول برآورد هزینه های درمانی می توانید قیمت ها را ثبت کنید، اسناد حسابداری را با پست الکترونیکی ارسال نمایید، فهرست برآورد هزینه ها و مبلغ قابل پرداخت بیمار را در فایل...

 • پذیرش یا ثبت نام بیماران

  با استفاده از ماژول ثبت اطلاعات بیماران آنیکس-کلینیک، مرکز بهداشتی و درمانی می تواند اطلاعات جامع و تفصیلی بیماران شامل اطلاعات شخصی، بیمه، شماره های تماس، تاریخ وتعداد مراجعات،...

 • پنل اختصاصی بیماران

  با استفاده از این نرم افزار روند پذیرش بیماران آسان و ثبت و دسته بندی اطلاعات آنان ارزان تر و با دقت بیشتری انجام می شود. بیماران هم می توانند اطلاعات شخصی خود را بدون نیاز به...

 • تماس با بیمار و پیگیری آن

  این ابزار با یاد آوری و در دسترس قرار دادن اطلاعات مورد نیاز بیماران و پیگیری های به موقع و موثر در ارتباط با آنان، موجبات رضایت بیماران را بیش از پیش فراهم کرده و بر میزان موفقیت ...

 • گزارش نویسی

  ارزیابی عملکرد تخصصی و امور مالی، ثبت زمان مراجعه بیماران، گزارش مالی و ارزیابی عملکرد تخصصی و امور مالی، ارسال یا ذخیره سازی گزارش به منظور مشاوره و تحلیل های بعدی در قالب PDF...

 • ویزیت یا ملاقات با پزشک

  با استفاده از نرم افزار آنیکس-کلینیک هر یک از مراحل مرتبط با ویزیت بیمار اعم از ثبت نام و تعیین تاریخ مراجعه، پذیرش بیمار یا ثبت اطلاعات دریافتی، مراجعه و خروج بیمار از اتاق...