حساب های پرداختنی

 
 

روند حساب های پرداختنی، مبادله حسابداری بدهی های جاری براساس نیازهای مدیریت صحیح جریان نقدینگی است که در آن بر حساب های پرداختنی و هزینه ها به دقت نظارت می شود. با این حال ممکن است دوست نداشته باشید وقت گرانبهای خود را صرف مدیریت روندهای مربوط به حساب های پرداختنی و کارکنان بخش حسابداری کنید به همین دلیل بهترین راه حل سپردن این کار به منابع خارج سازمانی (برون سپاری) است. خدمات حسابداری که توسط موسسات حسابداری انجام می شوند با کنار هم قرار گرفتن فرایندهای منحصر به فرد، مبادلات حسابداری، استفاده از به روز ترین فناوری ها و افراد متخصص به لحاظ هزینه مقرون به صرفه هستند و خدمات مدیریت سریع حساب های پرداختنی را به متقاضیان سراسر جهان عرضه می کنند.

با دسترسی به روند های حساب های پرداختنی، مدیریت جامع مالی و راه حل گزارش نویسی مالی، می توان پرداختی ها را اولویت بندی کرد، در مورد شروط به توافق رسید، بدهی های دریافت نشدنی را کاهش داد و تمام اطلاعات مورد نیاز شرکت را سر وقت و به موقع مدیریت نمود. مراحل کاری پیشرفته و فناوری تصویربرداری، بهترین روش های کاری و کیفیت بالای برنامه حساب های پرداختنی تضمین می کند که پردازش حساب های پرداختنی متقاضی با دقت و به طرزی موثر انجام می گیرد. استفاده از نرم افزارهای کارآمد و کاربر پسند حساب های پرداختنی که در آن ها امکانات برخورداری از مبادلات قدرتمند حسابداری و گزارش نویسی وجود دارد باعث می شوند که روند های  حساب های پرداختنی راندمان فرایند کامل جریان نقدینگی شما را بالا ببرد.

برون سپاری روندهای حساب های پرداختنی مزایای قابل توجهی دارد که عبارتند از شناسایی، گزارش نویسی و مستندسازی حساب های پرداختنی به صورت زمان واقعی، انجام این کار توسط افراد خبره و متخصص، کنترل فاکتورها،  سیستم های مستند، سفارش خرید و تطبیق فاکتور، فهرست بندی معتبر پرداختی ها، پرداخت خودکار به عرضه کننده ها و دسته بندی صورتحساب عرضه کننده.

با افزایش رویت پذیری و کنترل کل فرایند بازرگانی، هزینه های پردازش به ازای هر فاکتور و زمان سیکل کاهش می یابد. این کار بدون دردسر و هزینه های تامین، استقرار و مدیریت فناوری ها و منابع  دیگر انجام می شود. برنامه حساب های پرداختنی با ترتیب راه حلی برای پرداختن به قواعد کسب و کار تک مشتری و ادغام آن با تمام سیستم های مالی شرکتی و ERP، در بازار اتوماسیون حساب های پرداختنی مزایای منحصر به فردی را ایجاد می کند.

نرم افزار مدیریت حساب های پرداختنی به گونه ای طراحی شده است که متصدیان حساب های پرداختنی می توانند جزئیات تمام کالاهای ارسالی را بدون خارج شدن از صفحه حساب های پرداختنی مشاهده کنند. در سیستم حساب های پرداختنی گزینه های ساخت ووچر، چک های دستی و چک های تلفیقی نیز وجود دارد.
در صفحه ووچر این برنامه، بسته به این که برای فروشنده چه تنظیماتی قرار داده شده است به سهولت امکان محاسبه و نمایش خودکار زمان سررسید وجود دارد. در نرم افزار حساب های پرداختنی می توان برای هر ووچر به تعداد دلخواه حساب هزینه تهیه کرد تا تقسیم مقدار با سهولت انجام شود. سپس این ووچرها  برای پرداخت به فروشنده در قسمت چاپ چک با هم تلفیق می شوند. مشخصه مهم دیگر این نرم افزار این است که می تواند فروشنده های مربوطه یا رسیدی که باید پرداخت شود را انتخاب کند. در این برنامه می توان به ازای هر ووچر پرداخت های خرد انجام داد.

در برنامه حساب هاب پرداختنی می توان قبل از اجرای فرمان چاپ، چک ها را روی صفحه نمایش مشاهده کرد. تلفیق بانکی که به تراز کردن دسته چک شرکت کمک می کند، بخشی از برنامه حساب های پرداختنی است. در سیستم حساب های پرداختنی گزینه هایی به منظور تهیه و به نمایش گذاشتن گزارش های توزیع فروشنده، رسید و حساب های پرداختنی وجود دارد.

نرم افزار مدیریت حساب های پرداختنی به گونه ای طراحی شده است که یک بسته سریع، دقیق و آسان کاربرد در اختیار قرار می دهد. این نرم افزار را می توان سفارشی سازی کرد و نسبت به نرم افزارهای جانبی کاربردی انعطاف پذیر است.

 

اطلاعات مربوط

  • حسابداری ویژه مدیران

    در یک موسسه تجاری کوچک یا سازمان نرم افزاری سطح متوسط که با امور حسابداری سر وکار دارد، در فعالیت های روزانه مبادلات بیشماری باید ثبت و ضبط شوند. امروزه دفترداران از نرم افزارهای...

  • حساب های دریافتنی

    در شرکت هایی که کار فروش خود را به صورت نسیه انجام می دهند، مجموعه مالی حساب های دریافتنی یکی از بزرگترین دارایی ها محسوب می شود. با این حال در اغلب موارد به حوزه مدیریت دارایی...

  • دفتر کل

    دفتر کل مبنا و اساس تمام اطلاعات ثبت شده مالی در هر شرکتی می باشد. این دفاتر، دفاتر اصلی سیستم حسابداری محسوب می شوند و تمام مبادلات در دفتر کل ثبت می شوند. این اطلاعات از زمان...