بالا بردن ترافیک سایت - راه های دیگر

 

  1. ارسال ایمیل
  2.  انتشار اخبار
  3. خبرنامه
  4. خبرنامه های چاپی
  5.  سربرگ و کارت ویزیت شرکت

ترفندها و روش های بسیاری برای افزایش میزان ترافیک سایت وجود دارند. بهره بردن از موارد فوق و دانستن زمان برای استفاده از آنها یکی از روش های افزایش ترافیک سایت هستند. اجازه بدهید همه دنیا سایت شما را بشناسند و با خدماتتان آشنا شوند. به این ترتیب به طور خودکار و به تدریج کاربران با سایت آشنا می شوند. اما استفاده از روش های تبلیغاتی همچون ارسال ایمیل، خبرنامه، فیدهای خبری، تبلیغ در روزنامه و مجله، داشتن سربرگ و کارت ویزیت نیز فرم رسمی تری به کار شما می خشند و در بالا بردن ترافیک سایت بی تاثیر نیستند.

در اراتباط بودن با مشتری ها و کاربران و داشتن تبلیغات مستمر و دائمی به نوعی خود را در ضمیر ناخودآگاه آنها ثبت می کنید. این یکی از آسان ترین مسیرها برای رسیدن به شهرت و گرفتن کاربر است. به محضی این که تعداد کاربران زیاد شد، ترافیک سایت شما به طور خودکار بیشتر خواهد شد. با افزایش ترافیک سایت، می توانید به رتبه های نخست در نتیجه جست‌وجوهای گوگل برسید. روند بالا بردن رتبه هر سایتی مستلزم زمان زیادی است. مالک سایت باید در این مسیر استمرار داشته باشد.

استفاده از ایمیل های تبلیغاتی و اطلاع رسانی که شامل اطلاعاتی  در مورد سایت و لینک دادن به سایت هستند، آسان ترین روش برای شناساندن هر وب سایت به دیگران است. کاربر با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، به طور مستقیم به سایت شما هدایت می شود. ایمیل های تبلیغاتی را می توان به طور گسترده در یک بار ارسال، برای بیش از هزاران آدرس ایمیل مختلف فرستاد. در نتیجه با صرف زمانی کوتاه می توانید بیش از هزاران نفر را با خدمات خود آشنا کنید. البته  نرم افزارهایی هستند که برای این منظور طراحی و ساخته شده اند و کارشان ارسال ایمیل در تعداد زیاد است. می توانید برای هدف خود از این نرم افزارها استفاده کنید.

نوشتن اخبار در مور سایت و تغییرات آن یا در رابطه با خدمات جدید و ارائه آن در سایت خود نیز می تواند به افزایش میزان ترافیک سایت کمک کند. بیشتر تجارت های موفق با پراکندن اخبار شرکت خود در دنیای مجازی، کاربرانشان را در جریان امور کاری خود قرار می دهند. پیش از انتشار یک خبر، تیتر و محتوی بسیار جذابی برای آن انتخاب می کنند. هر چه متن خبر جذاب تر باشد، آن شرکت بیش از پیش می تواند کاربر خود را حفظ کند. عکس، انیمیشن و ویدئو را نیز به متن خبرها اضافه و جذابیت آن را بیشتر کرد. حتما توجه داشته باشید یک خبر باید اطلاعات کاملی در مورد موضوع بحث داشته باشد. به طور مثال، می توان به بررسی دقیق محصول جدید شرکت پرداخت. ارسال این خبرها به دایرکتوری های مشهور نیز می تواند به بالا بردن ترافیک سایت کمک شایانی کند. حتی می توانید آنها را در وب سایت های دیگر نیز منتشر و به سایت خود لینک کنید.

اگر برای شرکتی مقدور است که در بازه های زمانی مشخصی، به طور مداوم خبرنامه هایی برای مشتریانش ارائه کند، می تواند روی ثابت قدم بودن کاربران حساب کند و به این ترتیب ترافیک سایتش را نیز افزایش دهد. این خبرنامه های می تواند به صورت مثلا هفته ای یک بار برای کاربر ایمیل شود. محتوی آن نیز باید شامل خبرهای مهم سایت و اتفاقات آن باشد.
جذاب بودن و مهم بودن خبر تاثیر بسیاری در نگه داشتن کاربر دارد. اگر موضوعات تکراری  باشند و جذابیت نداشته باشند ممکن است کاربر اشتراک خود را حذف کند و نخواهد بیش از این در مورد شرکت شما بداند. پس حفظ تعادل و جذاب بودن را در نوشتن مطالب رعایت کنید.

تبلیغ در روزنامه ها و مجله ها نیز نقش موثری برای معرفی شرکت ها دارد. از آنجا که وظیفه اصلی روزنامه و مجله اطلاع رسانی است، قشر وسیعی از مردم آن را خریداری و مطالبش را دنبال می کنند.  برای داشتن تبلیغ در روزنامه و مجله، به دنبال آنهایی باشد که با زمینه کاری شما مرتبط است و از طریق آنها خود را به کاربران این حوزه معرفی کنید.
استفاده از سربرگ و کارت ویزیت نیز به نوعی شرکت شما را برای دیگران تبلیغ می کنند. حتی برای ایمیل های خود نیز سعی کنید از سربرگ های معرفی کننده های شرکت و خدمات آن استفاده کنید. این روش های به ظاهر ساده تاثیرات مثبت فراوانی در افزایش ترافیک سایت دارند.

 

اطلاعات مربوط