افزایش ترافیک سایت - جست‌وجوی ارگانیک

 

جست‌وجوی ارگانیک، روش طبیعی و بدون هزینه برای افزایش ترافیک سایت است. اما کاربر باید برای ثبت سایت در کتاب راهنما (دایرکتوری)، رعایت اصول سئو، ساخت لینک، ثبت مقاله، خبر، بوک مارک، خبرنامه و محتوی سایت زمان زیادی را صرف کند.

برای راحت شدن از این موارد می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه همه این کارها را به صورت اصولی برایتان انجام دهیم. سایت خود را به ما بسپارید. وظیفه ما افزایش ترافیک سایت و رونق بخشیدن به کسب و کار شماست. جست‌وجوی ارگانیک، روندی است که علاوه بر صرف زمان طولانی به تکرار و ممارست نیز نیاز دارد.

حتما این را در نظر داشته باشید فقط در صورتی مردم از سایت شما دیدن خواهند کرد که شما در صفحه اول یا دوم سایت قرار داشته باشید. برای این منظور باید روی سئوی سایت خود کار کنید. برای این کار باید خواسته های کاربران سایت خود را مورد توجه قرار دهید. همه قسمت های سایت همچون ساختار، کدهای تشکیل دهنده هسته سایت، طراحی ظاهری و محتوی سایت همه باید بر اساس تمایلات بازدیدکننده های سایت باشد.

بیشتر تکنیک های افزایش ترافیک سایت را می توان با رعایت اصول سئو اجرا کرد. یکی از مهم ترین آنها، ثبت سایت در دایرکتوری های اینترنتی است.  البته، ثبت و وارد کردن نام در سایت ها و دایرکتوری های معتبر همچون یاهو، در افزایش ترافیک سایت تاثیر دارند. ما به شما کمک می کنیم تا نام سایت خود را وارد فهرست دایرکتوری های معتبر دنیای مجازی بکنید. در کنار آن نیز از محتوی قوی و کلمات کلید مناسب استفاده می کنیم تا روند ارتقاء سطح ترافیک سایت خود را سرعت ببخشید. حتی کارشناسان ما می توانند به راحتی شما را در ساختن لینک های دو جانبه در سایت های مختلف کمک کنند.

هر چه تعداد لینک هایی که از سایت شما روی سایت های دیگر قرار دارند بیشتر باشد، به همان نسبت کاربران سایت نیز بیشتر خواهند شد. این روند در بالا رفتن ترافیک سایت در موتورهای جست‌وجوی مختلف  نیز موثر است. شرکت رسام با شرکت ها، وب سایت ها و کتاب های راهنمای آنلاین بسیار در ارتباط است، در نتیجه می تواند تبادل لینک های فراوانی با شرکت های مختلف داشته باشد. این روند به طور چشمگیری هزینه های شما را برای تبلیغات در سایت های مختلف کاهش می دهد. پیش از تبادل دوجانبه لینک ها، باید تغییری کلی و البته اساسی در محتوی و کلمات کلیدی موجود در سایت داشته باشید. در صورت نیاز کلمات کلیدی غیرضروری را حذف و کلمات مناسب را اضافه کنید. ارائه مقاله های نوشته شده در مورد سرویس ها و زمینه های مختلف و لینک کردن آنها به سایت خود نیز در افزایش میزان ترافیک سایت بی تاثیر نیست. به طوری که بسیاری از مالکان سایت ها از همین روش برای بالا بردن رتبه خود استفاده می کنند. اگر کاربری بتوان مقالات و مطالب خود را در سایت های مشهوری لینک کند  که کاربر زیاد دارند، به نوعی همچون کاتالیزور برای بالا بردن رتبه سایت خود رفتار کرده است.

اگر بتوانید برای سایت خود امکان بوک مارک را اضافه کنید، تا حدی مطمئن می شوید که کاربر ممکن است باز هم از سایت شما بازدید کند. در این صورت ممکن است ترافیک سایتتان نیز بیشتر شود. قرار دادن فیدهای خبر و ارائه اخبار روزانه در سایت خود و دیگر سایت ها نیز می تواند در بالا بردن رتبه سایت اثر مثبتی داشته باشند. داشتن خبرنامه و خبرهای آپ‌دیت تاثیر زیادی در جلب توجه کاربر دارد. با تماس با ما همه این کارها را به ما بسپارد. کارشناسان ما به خوبی می دانند چه چیزهایی مناسب سایت شماست و به افزایش ترافیک آن کمک می کنند. در آخر نیز باید به ارزش محتوی خوب در وب سایت اشاره کنیم. داشتن محتوی قوی، مطالب و عکس های مناسب باعث افزایش ترافیک سایت می شود. ما می توانیم با بازنویسی مطالب و ویرایش تصاویر و درست کردن جای آنها، شما را در این راستا کمک کنیم.

 

اطلاعات مربوط