وب سایت های واکنشی مبتنی بر وب دو

 

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

شرکت رسام، راه حل های مناسب و غیرقابل رقابتی برای کاربرانش دارد. همه توجه شرکت ما روی ساختن و طراحی وب سایت ها بر اساس جدیدترین اصول برنامه نویسی و طراحی در وب دو است.  شرکت رسام شامل نیروهای برجسته و طراحان سایت کارآمدی است که در کار خود حرفه ای هستند. استفاده از فناوری های وب دو در طراحی سایت ها موجب افزایش ترافیک آنها و در نتیجه رونق کار آن شرکت خواهد شد.

طراحی ساختار وب

طراحی ساختار پایه سایت شامل خلاصه ای از محتوی، طرح و جدول ها و وایرفریم های سایت است. این نوع طراحی با نوشتن خلاصه ای از محتوی آغاز و سپس این محتوی به گروه های مختلف دسته بندی می شود. مطالب تقسیم بندی شده که در واقع خلاصه ای از سایت هستند برای تولید جداول، بخش های مختلف و نقشه سایت استفاده می شوند.  وایرفریم ها که ساختار غیرگرافیکی سایت هستند در واقع اطلاعات ابتدایی و پایه هر سایت را در خود دارد و نشان می دهد صفحه های مختلف آن چگونه ساخته شده اند.

 اساس

اساس های وب دو، بسیار ساده و دقیق هستند. این عناصر شامل طراحی صفحه، زمینه های طرح دار، استفاده از رنگ های غنی و شفاف، لبه های گرد، آیکون های سه بعدی و تنظیم اندازه متن های داینامیک هستند. شکل و چیدمان صفحه وب به طراحی سایت بستگی دارد. بیشتر طراحی سایت ها بر مرکز محور بودن مطالب و نوشته بنا شده اند. استفاده از شیب رنگ ها برای جذاب تر کردن سایت اهمیت دارد. به طور مثال بازی با رنگ ها، پررنگ و کمرنگ کردن تن رنگ، محو و تار کردن آن در قسمت های مختلف و سایه دار کردن آنها تاثیر بسیاری در جذابیت سایت دارند. می توان از آیکون های سه بعدی به عنوان کلیدهای کاربردی در سایت استفاده کرد. در مقایسه با طراحی سایت های قدیمی، سایز فونت نوشته های وب دو بزرگ تر است. گرد و خمیده بودن لبه های صفحه وب نیز از دیگر موارد لازم توجه در ساخت صفحه سایت است.

عناصر تشکیل دهنده

عناصر تشکیل دهنده سایت های وب دو شامل CSS، جاواسکریپت، HTML، XHTML، تگ، عکس، لینک، و تیتر هستند. CSS که مخفف واژه انگیسی به معنای صفحه آبشاری است، بسیار سبک، کم حجم و قابل تغییر است و به تفکیک طراحی و محتوی کمک می کند. به این معنا که کاربر می تواند به راحتی طراحی سایت را بدون تغییر محتوی تغییر دهد.
HTML و XHTML نیز دو عنصر اصلی در برنامه نویسی سایت های وب دو هستند. متاتگ، تیتر، عکس و لینک مواردی هستند که برای افزایش ترافیک سایت و سئو از آنها استفاده می شوند.

پلتفورم

وب سایت های وب دو را می توان در پلتفورم هایی همچون  ASP.NET و جوملا نیز نوشت. برنامه نویس های ما تجربه نوشتن کدهای HTML، ADO.NET، C#، SQL سرور، PHP و MYSQL را دارند. همیشه بهترین سایت ها آنهایی هستند که بر اساس وب دو ساخته شده اند. در شرکت رسام، همه سایت ها مبتنی بر وب دو ساخته می شوند. روند طراحی سایت توسط شرکت ما – رسام – شامل طراحی ساختار وب و شناخت عناصر مختلف آن است.