درباره ما

 

شرکت رسام، خدمات و راهکارهایی در ارتباط با فناوری اطلاعات، نظیر طراحی وب، بازاریابی از طریق موتورهای جست‌وجو (SEM)، بهینه  سازی موتورهای جست‌وجو (سئو) و خدماتی از این دست را ارایه می دهد. رسام به کاربر راهکارهای استاندارد، سازگار و جامع در ارتباط با نیازهای شغلی آنها ارائه می‌دهد. این راهکارها متناسب با نیاز کاربران است.

هدف شرکت رسام، کشف ظرفیت ها و استعدادهای شغلی کاربر و ایجاد زمینه های پیشرفت و کسب درآمد بیشتر است. شرکت ما، با مهارت و تخصص بالا و همچنین با داشتن کارمندان با تجربه و امکانات مناسب، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد.

شرکت رسام با داشتن تیمی از متخصصان و کارشناسان جوان و با استعداد، بهترین کیفیت را در بخش خدمات وب به مشتریان خود ارایه می دهد. تیم مشاوران رسام با ارایه راهکارهای تجاری در بخش وب، بهره وری و بازدهی کسب و کار شما را در وب سایت شما افزایش می دهد. این گروه با ارزیابی عملکرد شما، بهترین راهکارها و راهنمایی های ممکن را به شما پیشنهاد می کند. این راهکارها در نگهداری مشتری، افزایش فرصت های سودآور و ایجاد مزیت های جدید تاثیر فراوانی خواهد داشت.    

رسام توانایی برطرف کردن مشکلات مهم و بحرانی مشتریان را دارد. ما همراه با فناوری های روز و پیشرفته دنیا حرکت می-کنیم تا به مشتریان خود اطمینان دهیم که نهایت شناخت را هنگام رویارویی با نیازهای بلند مدت خود دارند. شعار ما تغییر است و در نتیجه متناسب با نیازهای مشتری، بهترین راهکار را پیش روی او قرار می دهیم. بدون توجه به اینکه شرکت شما یک شرکت بزرگ است یا کوچک، ما با یک دید و نگرش به تمام مشتریان خود نگاه کرده و سعی می کنیم آنها نهایت رضایت را از خدمات ما داشته باشند. با نخستین همکاری دوطرفه، متوجه می‌شوید شرکت رسام، گزینه اول برای انتخاب به منظور همکاریست.

از آنجایی که شرکت رسام با بهترین شرکت های تجاری همکاری دارد، همیشه بهترین خدمات را متناسب با نیازهای کاربران به آنها پیشنهاد می کند. رسام با تکیه بر دانش و تجربه خود، به کاربران کمک می‌کند تا کسب و کار آنها بازدهی بیشتری داشته باشد. شرکت رسام در زمینه‌های مختلف از جمله مشاوره، توسعه نرم افزاری، سفارش نرم افزار، نرم افزارهایی بر پایه وب، طراحی سیستم، پیاده سازی، توسعه و یکپارچه سازی، طراحی سیستم مدیریت محتوا، توسعه شبکه های اجتماعی، بازاریابی با استفاده از موتورهای جست‌وجو فعالیت دارد.

رسام، راهکارهای فوق‌العاده ای برای بهینه سازی عملکرد کسب و کار شما ارایه می‌کند و به موجب آن بازدهی سود و سرمایه زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد. شرکت رسام، پیشنهادهای نرم افزاری بسیاری تحت قالب های مختلف ارایه می دهد. ما این امکان را می دهیم تا شرکت‌های بزرگ، کوچک و متوسط، روابط خود را با مشتریان بواسطه رشد عملکردهای بازاری و فروش خود، تقویت کنند. این امر، در رضایت مشتری و حفظ آن تاثیر فراوانی دارد.


مهارت های ما

برنامه نویسی وب95%
طراحی رابط کاربری92%
HTML5 & CSS390%
JavaScript & JQuery88%
بازاریابی اینترنتی و برند ینگ85%
رضایت مشتری95%
 

هدف ما

1
افزایش قابلیت ها

راهکارهای ما نه تنها از ارزش روش های کاری شما نمی کاهد بلکه شما را در سرعت بخشیدن به امور و صرفه جویی در وقت نیز یاری می رساند.

2
افزایش میزان بهره وری

با استفاده از راهکارهای ما انجام امور روزانه با کمترین کلیک ماوس تسهیل و تسریع می گردد، فایلی گم نخواهد شد، همه پرونده ها بایگانی می شود و همه یادداشت ها پس از ثبت به راحتی در هر زمان قابل مشاهده خواهد بود.

3
قابلیت استفاده در هر زمان و مکان

شما می توانید از راه دور به کل سیستم با استفاده از IPad، تلفن همراه، تبلت یا ابزارهای مشابه دسترسی پیدا کنید.

4
قابلیت تغییر- سفارشی سازی

شما می توانید راهکارهای ما را به راحتی مطابق با سلیقه ی خود تغییر دهید و سطح کارآیی محل کار خود را ارتقاء بخشید.